EKİBİMLE HİZMETE HAZIRIZ » Gönen Postası Gazetesi Haberin Tek Adresi

logo

reklam
12 Ağustos 2017

EKİBİMLE HİZMETE HAZIRIZ

aliözer“Her üyemizin rahatça ulaşabileceği, uyumlu bir ekiple odamıza hizmet için yola çıktık “ diyen Ticaret Odası Meclis Başkanı ve Başkan Adayı Ali Özer, “4 yıllık görev süremizde yurtdışı gezilerinden fuarlara, SMS bilgilendirmesinden eğitim yardımlarına, iftar yemeklerinden üyelerimizin vize işlemlerinin odamız tarafından yapılmasına kadar birçok yeniliklerin altına imza attık. Ben değil biz diyerek, ekip ruhuyla hareket edip üyelerimize ve odamıza en iyi hizmeti sunmak  için yola çıktık” dedi.

Sarıköy’den MHP’li Belediye Meclis Üyesi Nail Sezer ile AK Partili Meclis Üyesi Ahmet Bakır’ı listesine alarak, ekibini güçlendiren Ticaret Odası Meclis Başkanı ve Başkan adayı Ali Özer, Adnan Bakan, Özcan Taşçı, Muammer Yavuz, Abdullah Mutlu, Zeki Kural gibi isimlerin de yer aldığı listesiyle ilgili “Her üyemizin rahatça ulaşabileceği, uyumlu bir ekip oluşturduk. Ben değil biz diyerek, ekip ruhuyla odamıza ve üyelerimize en iyi şekilde hizmet üretmek için yola çıktık” dedi.

Ticaret Odası Yönetiminin ve Meclisinin 4 Yıllık görev süreleri içerisinde Endüstri Meslek Lisesine ek derslik projesinin yaşama geçirilmesi gibi sosyal projenin yaşama geçirilmesinde etkili olduğuna işaret eden Özer, “Odamıza binek araç kazandırmak, üyelerimizle birlik beraberliğimizi pekiştirme adına iftar yemeği düzenleme, seminer ve konferanslar, üyelerimizi SMS bilgilendirme, yurtdışı ve fuar gezileri düzenleme, üyelerimizin vize işlemlerinin odamız tarafından takip edilmesi, dar gelirli öğrencilerimize eğitim yardımı, gıda yardımı alımlarının üyelerimiz arasında adil dağıtılması, ajanda dağıtımı, bankalarla anlaşma yapıp üyelerimize Nefes Kredi sağlanması yaşama geçirdiğimiz uygulamalar.

Seçildiğimiz takdirde, gerek odamıza gerekse üyelerimize yönelik çalışmalarımız ivme kazanacağı gibi sosyal projelerin içerisinde de yer alıp, etkili olacağız.özellikle, ata sporu güreşte Gönen’in yüz akı olan Güreş İhtisas Kulübümüz ve sporcularına Ticaret Odası tarafından yardım yapılması gündeme girecek.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.