logo

reklam
05 Ekim 2017

UĞUR SON NOKTAYI KOYDU

Başkan Edip Uğur son noktayı koydu: Başkomutan Erdoğan’la kutlu yolculuğa devam. İtibar suikastçılarıyla yargıda hesaplaşacağım.

AK Parti sözcüsü Mahir Ünal’ın açıklamalarına atıf yapan Başkan Uğur “ İtibar süikastine imza atmaya çalışanlar hakkında yargı yoluna baş vurduk” dedi.

İşte Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’un o açıklaması: “Bazı basın yayın organlarında, istifamın istendiğine dair yayınlanan haberlerin gerçekle uzaktan yakından alakası yoktur.

AK Parti Sözcümüz Sayın Mahir Ünal’ın iki gün üst üste yaptığı açıklama ve yalanlamalara rağmen, söz konusu istifa haberlerinin ısrar ve inatla dolaşımda tutulmasındaki amacı kamuoyunun takdirine bırakıyorum. (Ben istifa etmiyorum, siz görevden alın. Görevden alırsanız partiden istifa eder, yoluma bağımsız belediye başkanı olarak devam ederim) şeklindeki haberler ise tamamen masa başında uydurulmuş bir kurgudan ibarettir.

Söz konusu haberleri yayınlayarak bir itibar suikastına imza atmaya çalışanlar hakkında yargı yoluna başvurduğumuzun ayrıca bilinmesini isterim.

17 yıldan bu yana AK Parti’mizin bütün kademelerinde görev yapan bir nefer olarak olarak, Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde başlattığımız kutlu yolculuğumuza ilk günkü aşk ve şevk ile devam ettiğimizi milletimize saygı ile duyuruyorum.”

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.