logo

reklam
02 Aralık 2017

Toprağa saygı yürüyüşü

İlk ve orta okullarda öğrencilere sunumlarla çevre bilinci ve doğa sevgisi aşılayan TEMA Vakfı Gönen İlçe Sorumluluğu; Erozyonla Mücadele Haftası Farkındalık etkinlikleri kapsamında 4 Aralık Pazartesi günü saat 14.00’te Gönen’de ‘Toprağa Saygı Yürüyüşü” düzenliyor.

Toprağa saygı yürüyüşüne tüm sivil toplum örgütlerini ve siyasi partileri davet eden TEMA Vakfı Gönen İlçe Sorumlusu Yiğit Korkmaz, şu açıklamayı yaptı: TEMA Vakfı kuruluşundan bugüne her yıl Kasım ayında “Erozyonla Mücadele Haftası Farkındalık Etkinlikleri” düzenlemekte, kuruluşunun 5. yılından itibaren bu hafta kapsamında “Toprak Yürüyüşleri” organize etmektedir. Her yıl farklı bir temaya dikkat çeken Erozyonla Mücadele Haftası’nın 2017 yılı teması “toprak bozulumu” olarak belirlenmiştir. Toprak bozulumuna dikkat çekmek amacıyla TEMA Vakfı Gönen İlçe Sorumluluğu tarafından “Toprak Yürüyüşü” gerçekleştirilecektir. Yürüyüşe katılanlar belirlenen güzergâh boyunca konuya dikkat çeken mesajlar vererek yürüyüşlerini tamamlayacaklardır.

Toprağa Saygı Yürüyüşü 04.12.2017 tarihinde Pazartesi günü saat: 14.00’ te ,Hükümet Meydanı önünden yürüyüşe iştirak edeceklerin toplanması ile başlayacak olup , Yıldız Park Meydanı güzergâhında sona erecektir.

Toprağa Saygı Yürüyüşüne Siyasi Partilerimiz , Odalar, Birlikler, Dernekler, Kamu Kurumlarımızda görev yapanlar, Okullarımız ve tüm halkımız davetlidir. “

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.