logo

reklam
01 Ocak 2018

Baba kız TEMA gönüllüsü

babakızGönen’deki ilk ve orta okullarda öğrencilere verilen eğitim seminerlerine gönüllü olarak katılan TEMA Vakfı İlçe Sorumlularından işadamı Mustafa Gürcanlar, YAVRU TEMA eğitiminden geçen Şehit Kaymakam Rahmibey İlkokulu öğrencisi kızı Elif Gürcanlar’ı Tema Üyesi yaparak, rozetini taktı.

Çevre bilinci gelişmiş, doğa sevgisi taşıyan kuşakların yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla Gönen’deki ilk ve orta okullarda gönüllü olarak eğitim seminerleri veren TEMA Vakfı Gönen İlçe Sorumlularından işadamı Mustafa Gürcanlar, kızı Elif Gürcanlar’ı da TEMA gönüllüsü yaptı.

Yavru Tema eğitiminden geçip, Tema üyelik kartı alan Şehit Kaymakam Rahmibey İlkokul 4’cü sınıf öğrencisi Elif Gürcanlar’a üyelik kartını verip, rozetini takan baba Mustafa Gürcanlar, “Başta kendi çocuklarım olmak üzere tüm çocuklarımızın toprağını seven, yaşadığı çevreye saygılı, doğayı koruyan bireyler olarak topluma kazandırılmak, ülkemizin geleceği için yapılan en büyük yatırım. Eğer toprağımızı kaybedersek hayatımızı da kaybetmeye başlarız. Çocuklarımıza bunu aşılamalıyız”dedi.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.