logo

reklam
12 Ocak 2018

BELEDİYE Yetenek avına çıktı

güreşçilerGönen Belediyesi güreş ve futbola yeteneği olan gençleri tespit için merkez ve kırsal mahallelerde yetenek avına çıktı. ‘Geleceğimiz çocuklarımız” diyen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, gençleri spora teşvik etmek amacıyla yatırımlarına ağırlık vereceklerini, Gönen Belediyesi Yaman İnanç. Altyapı Tesislerinde güreşçiler gibi futbola yetenekli çocukların da yatılı olarak kalacağını söyledi.

Gönen Belediyesi Güreş Takımımızın şampiyon güreşçileri geçirdiği başarı dolu bir sezonun ardından genç, ahlaklı ve yetenekli yeni şampiyonlar yetiştirmeyi amaçlıyor.

Gönen Belediyesi Spor Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Gönen Belediyesi Güreş Takımından yapılan açıklamada, Genç dinamik ve deneyimli antrenörlerimiz eşliğinde tam teşekküllü spor tesislerinde tüm çocuklarımızı sporla tanıştırıp kötü alışkanlıklardan uzak tutmayı öncelik alan Gönen Belediyesi Güreş Takımı 2004 – 2005 – 2006 – 2007 – 2008 doğumlu tüm çocuklarımızı ata sporumuz güreşle tanışmalarını amaçlıyoruz.

Her mahallemizde yapılacak seçmeler ile tesislerde yatılı olarak kalacak sporcuların belirleneceği ve Gönen içinde yaşayanlar için antrenman öncesi ve sonrası evlere servis imkanıyla küçük yaştaki çocuklarımızı spora teşvik etmek geleceklerini güvenceye almak için spor yapmaya davet ediyoruz.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.