logo

reklam
13 Mart 2018

LİSTESİNİ AÇIKLADI

18 kişilik meclis aday listesini açıklayan Ticaret Odası Başkanı Hasan Özçağlayan  “Kurum ve kuruluşlarda yönetici olmak fahri görevdir. Bu göreve talip olanların başta ben ve ekibim olmak üzere şahsi ve siyasi bir beklentimizin bulunmadığı gibi amacımız ilçemize ve üyelerimize hizmet etmektir. Bizler kişilerin değil projelerin ve kurumun ön plana çıkması için çalışacağız. Güçlü ve dinamik kadromuzla bunları yapacak güce sahibiz” dedi.

Ticaret Odası Başkanı ve Başkan adayı Hasan Özçağlayan, 18 kişilik meclis aday listesini açıkladı. Listesini açıklayan ilk başkan adayı olan Özçağlayan, güçlü ve dinamik bir ekip ile yola çıktığını belirterek “sanayicimizi ve tüccarımızı temsil eden kurum olarak, oda üyelerini kucaklayan ,Gönen’e eşik attıracak vizyon sahibi bir yönetim listesi oluşturduk” dedi.

Gönen’in en büyük ve güçlü sivil toplum örgütü olarak kentin ve Gönen halkının menfaatleri doğrultusunda tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapmaya hazır olduğunun altını da çizen Ticaret Odası Başkanı ve Başkan adayı Hasan Özçağlayan, “İşbirliğinin ve birlikteliğin en güzel örneğini Endüstri Meslek Lisemize 17 ek derslik kazandırarak ortaya koyduk. Gönenimizin çıkarları için aynı tavrı sergileyeceğiz” dedi.

Ekip ruhu ve anlayışıyla hareket edeceklerini de kaydeden Başkan Özçağlayan, Gönen’in marka değerlerine sahip çıkacaklarını da vurgulayarak  “Birlikte olduğumuz yönetim kurulu arkadaşlarımızla beraber bunları yapacak güce sahibiz. Çıktığımız bu yolda, tek bir kişi, tek bir ağız, tek bir düşünce değil, bir ekip ruhu ve anlayışıyla Odayı daha güçlü daha güzel yöneteceğimizin sözünü veriyoruz.

Bizler güçlü ve dinamik kadromuzla Gönen’i marka şehri haline getireceğiz. Gönen’de markanın gereği olan her çalışmanın içinde yer alacağız, her kapıyı çalacağız. Bir sivil toplum kuruluşu olarak tüm gücümüzü ve mesaimizi harcayacağız” dedi.

Ticaret Odası Başkanı ve Başkan adayı Hasan Özçağalayan’ın 18 kişilik listesinde ise şu isimler yer alıyor: 1. Meslek Komitesi; Adnan Canbaz, Nurat Durgut, Tahsin Çetin.

  1. Meslek Komitesi: Hasan Özçağlayan, Ömer Kurşunoğlu, Eren Özçeşmeci.
  2. Meslek Komitesi: Mustafa Tümen, Bahri Şahin, Ümit Yergal.
  3. Meslek Komitesi: Naim Demir, İsmail Sevincik.
  4. Meslek Komitesi: Eyüp Doğan, Fikret Güçlü, Uğur Zeytinci.
  5. Meslek Komitesi: Metin Üstüner, Şükrü Çetin.
  6. Meslek Komitesi: Hasan Köken, Semih Cem Mutlu
Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.