logo

reklam
16 Nisan 2018

Genç sporcular ödüllendirildi

10 branşta 100 sporcunun katılımıyla gerçekleşen Gönen Olimpiyatları Spor Şenliği, Fahri Dilmaç Kapalı Spor Salonunda düzenlenen ödül töreni ile tamamlandı.

Gençlerimize sporu sevdirmek, kötü alışkanlıklardan kurtarıp sağlıklı bireyler olarak topluma kazandırmak amacıyla; Voleybol, Basketbol, Bocce, Tenis, Atletizm, Masa Tenisi, Kros, Uzun Atlama, Satranç ve Okçuluk olmak üzere 10 branşta 1000 sporcu öğrencinin katılımıyla 14 Mart – 07 Nisan 2018 tarihleri arasında düzenlenen Gönen Olimpiyatları Spor Şenliği zevkli, çekişmeli ve dostluk içerisinde geçen yarışmalar sonucunda tamamlandı. Yarışmalarda dereceye giren sporcular için Fahri Dilmaç Kapalı Spor Salonunda Ödül Töreni düzenlendi.

Düzenlenen ödül törenine Kaymakam Faruk BEKARLAR, Belediye Başkan Yardımcısı Ziya DERMENCİ. Cumhuriyet Başsavcısı Umut Yiğit İş, İlçe Emniyet Müdürü Turgut COŞKUN, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILMAZ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin DEMİRTAŞ, Okul Müdürleri, Yarışmalara sponsorluk yapan Gönen Uyuşturucu ve Uyarıcı Maddelerle Mücadele Derneği Başkanı Ahmet SELVİ ve öğrenciler katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan tören Kaymakam Faruk BEKARLAR’ ın konuşması, yarışmalarda görev alan öğretmenlere ve sponsor Ahmet SELVİ’ ye teşekkür belgesinin takdimi ile devam eden program dereceye giren sporcu öğrencilere kupa ve madalya takdimi ile sona erdi.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.