logo

reklam
16 Nisan 2018

HİZMET İÇİN ADAYIZ

Gönen iş dünyasını ve üyelerin kucaklayan güçlü meclis listesiyle dikkat çeken Ticaret Odası Meclis Başkanı ve Başkan adayı Ali Özer, iki önemli projesini “İş dünyasını temsil kurumuz. Önceliğim; yatırımcımızın ara eleman ihtiyacına yanıt verecek olan  TOBB’un Teknik Lise projesinden bir tanesini iki tane Organize Sanayi Bölgesi bulunan Gönen’imize yaptırmak; üyelerimize300 metrekare alan üzerine tam donanımlı idari bina kazandırmak” olarak açıkladı. Özer, sosyal ve kültürel etkinliklerde de 5 yıldır olduğu gibi bundan sonrada aktif olacaklarını, gençleri spora teşvik etmek için da Güreşe desteği odanın programına alacaklarını söyledi.

 

Gönen iş dünyasının ve üyelerin tamamını kucaklayan ve temsil eden güçlü bir ekip ile seçime gitmeye hazırlanan Ticaret Odası Meclis Başkanı ve Başkan adayı Ali Özer, öncelikli yaşama geçireceği iki önemli projeden bir tanesinin Bandırma OSB Yönetiminin de gündemine giren TOBB’un Teknik Lise projesi ile 300 metrekare alana Ticaret Odası için idari bina yaptırmak olduğunu söyledi.

Gönen’in birçok il ve ilçeden farklı olduğuna değinen Özer, “Türkiye’de sınırları içerisinde iki tane Organize Sanayi Bölgesi bulunan tek ilçeyiz. 2. etabı yatırıma açılan Bandırma Organize Sanayi Bölgesi hızla gelişen, büyüyen ve ulaşım-enerji-coğrafi konumu ve liman gibi artılarından dolayı yatırımcıyı bir sanayi bölgesi. 5-10 yıl içerisinde Gönen’in iki sanayi bölgesinden dolayı Güney Marmara Bölgesinin sanayi üssü olması kaçınılmaz. Ben ve ekibim önceliği, yatırımcının ara eleman ihtiyacını karşılayacak TOBB’un Teknik Lise projesinden bir tanesi mutlaka Organize Sanayi Bölgesine yatırmak.

Bu proje, hem eğitime hem de sanayime yapılacak yatırım.Okulu TOBB yaptıracak, tamamlandığında anahtarı Milli Eğitime teslim edecek” dedi.

Öncelik verdiği diğer önemli projesinin ise Ticaret Odası üyelerine, düğün ve konferans salonuyla tam donanımlı idari bina kazandırma olduğunu vurgulayan Ticaret Odası Meclis Başkanı ve Başkan adayı Ali Özer, “Ticaret Odamızın hizmet binasının alanı 300 metrekare çıkartıldı. Tapusunu aldık. Biz, üyelerimize tam donanımlı modern bir hizmet binası kazandıracağız” derken, Gönen’e Endüstri Meslek Lisesine 17 derslik kazandırılmasına ön ayak olmuş bir oda olarak Gönen Tarım Fuarında olduğu gibi sosyal ve kültürel etkinliklerin içerisinde aktif olarak yer almaya devam edeceklerini, gençler arasında sporun yaygınlaşmasını teşvik etmek için de ata sporu güreşi destekleyeceklerini söyledi.

Gönen’in değerlerine sahip çıkacaklarını da kaydeden Ticaret Odası Meclis Başkanı ve Başkan adayı Ali Özer, “Termal turizmin gelişmesi ve yatırımların kazandırılması noktasında üzerimize düşeni yapacağız, Gönen için önem arz eden fakültenin kentimize kurulmasını sağlama adına Gönen Kampus Projesinin yaşama geçirilmesi için elimizi taşın altına koymaya hazırız” açıklamasını yaptı.

Seçim öncesinde birlik beraberlik mesajını yineleyen Özer, Gönen ve Ticaret Odasına yakışan bir seçim yaşanacağına inandığını belirterek  “Bizim hedefimiz tüm üyelerini kucaklayan, çok sayıda katılımlarla, aynı masa etrafında Gönen ticari hayatının sorunlarını konuşup, ortak çözüm yolları arayan, birleştirici bir ticaret odası.

Bu bir yarış. Mutlaka bir kazananlar bir de kaybedenler olacaktır. Öncelikle abi-kardeş, arkadaş, dost hatta akraba ama en önemlisi hemşeri olduğumuzu unutmadan sevgi ve saygımızı kaybetmeden, yarışın sonunda tokalaşıp birbirimize sarıldığımız bir seçim olması dileklerimizle tüm adaylara başarılar dileriz” dedi.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.