logo

reklam
16 Nisan 2018

Kafaoğlu muhtarları dinledi

Gönen’i ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar ile birlikte Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi tesislerinde mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Büyükşehir Belediyesi ile işbirliği içerisinde kırsal mahallelerde hummalı bir çalışma içerisinde olduklarını, belediye hizmetinin gitmediği köyün kalmadığını söyledi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, dün Gönen’i ziyaret etti. Sabah namazını Gönen’de kılan Kafaoğlu’na Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar’ın yanı sıra belediye meclis üyeleri işle partilileri de eşlik etti.

Belediye ve kaymakamlığı ziyaret eden Kafaoğlu, Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi tesislerinde mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Toplantıya Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Büyükşehir Belediyesinin daire amirleri de katıldı.

Başkan Yakar, Gönen Belediyesinin Büyükşehir Belediyesi ile birliğinde kırsal mahallelerde çok ciddi çalışma yürüttüğüne vurgu yaparak, “Bağlantı yolu sorunu aşıldı. Belediyemizin hizmetinin gitmediği köy kalmadı. Köylerimize çevre düzenlemesi yaparken, temizlik  hizmetleri de veriyoruz” dedi.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.