logo

reklam
16 Nisan 2018

Muhtardan başkana plaket

Mahalle muhtarından belediye başkanına teşekkür plaketi. Kent merkezi gibi kırsal mahallelerin tamamını kucaklayarak, belediye hizmetlerinden faydalandıran Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar’ı, Tuzakçı Mahallesi yapmış olduğu çalışma ve mahalleye hizmetlerinden dolayı plaketle onurlandırdı.

15 günde bir kırsal mahalle muhtarlarıyla toplanarak, köylerin sorunlarını ve beklentilerini birinci ağızdan dinleyen; 3 yılda Gönen’in en ücra kırsal mahallesini de belediye hizmetinden yararlanmasını sağlayan, yatırım ve hizmetlerde adil davranarak, acil ihtiyaçlara öncelik veren, kent merkezi gibi kırsal mahallelerde yoksul ve dar gelirli vatandaşı kucaklayan Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar’a, Tuzakçı Mahalle Muhtarı Şefer Özbay, mahallesine yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi verdi.

Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Tuzakçı mahallemizde düzenlenen hayır etkinliğine katıldı.

Tuzakçı Mahallesi Muhtarı Şeref Özbay başkan Yakar’a Tuzakçı mahallesine yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi takdim ederken, Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar ise bölgenin en büyük çeltik üreticisi İsmail Mutlu’ya plaket takdim etti.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.