Fırınlara denetim » Gönen Postası Gazetesi Haberin Tek Adresi

logo

reklam
12 Mayıs 2018

Fırınlara denetim

Gönen Belediyesi zabıta denetim ekipleri, Ramazan ayı öncesi unlu mamul üretimi yapan fırın ve pastaneleri denetledi. Başkan Yakar, denetimleri Ramazan ayı içinde de devam edeceğini bildirdi.

Ramazan ayının yaklaşmasıyla birlikte zabıta ekipleri, ilçede bulunan ekmek fırınları, pastaneler ve diğer gıda mamulü satılan yerlere yönelik denetimlerini yoğunlaştırdı.

Halkın sağlıklı ve huzur içinde alışveriş yapmaları için yoğun bir şekilde sürdürülen denetimler, Ramazan ayı süresince de devam edecek. Denetimlerde işyerlerinin temizliği, satılan ürünlerin kalite ve son kullanma tarihleri, resmi belge kontrolü, işyeri açma ve çalıştırma ruhsatı gibi konularda incelemeler sürüyor. Denetimlerde gramaj kontrolleri de yapıldı. Ramazan ayının yaklaşmasıyla birlikte denetimleri arttırdıklarını belirten Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, “Gönen  Belediyesi olarak amacımız vatandaşlarımızın gönül rahatlığıyla gıda tüketmelerini sağlamaktır. Denetimlerimiz Ramazan ayı içinde ve sonunda da devam edecektir.” dedi.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.