Uğur’da mezuniyet coşkusu » Gönen Postası Gazetesi Haberin Tek Adresi

logo

reklam
12 Mayıs 2018

Uğur’da mezuniyet coşkusu

Özel Uğur Lisesi, Saklı Bahçe Düğün Salonunda düzenlediği tören ile öğrencilerini mezun etti.

Mezuniyet töreninde konuşan Özel Uğur Lisesi Müdürü Sedat Tuncel, Bugün burada ortak bir mutluluğu paylaşmak için toplanmış bulunuyoruz. 2017-2018 mezunlarımızın diploma törenine hoş geldiniz.

2017-2018 eğitim öğretim yılını hedef programlarımız doğrultusunda tüm öğrencilerimize, eşit emek ve zaman ayırma ilkemizden ödün vermeden hem okul sınavlarına hem de üniversite sınavlarına hazırlık çalışmalarımız sürmektedir.

2017 YGS ve LYS’deki başarımızın bu yıl yapılacak olan TYT ve AYT sınavlarında artarak devam edeceği hususunda kadroma inanıyor ve bu inancımı perçinleyecek olan öğrencilerimize güveniyorum” dedi.

Velilere de seslenen Tuncel, “Sizlerin bu günkü duyguları, herkesinkinden çok farklı, dünyaya geldikleri andan itibaren üzerine  titrediğiniz, emek verdiğiniz, özenle ve zorluklarla zaman zaman kaygı duyarak yetiştirdiğiniz gözünüz gibi koruduğunuz, evlatlarınızı yaşam mücadelesinde başarılı olacaklarını umut ederek uğurlamanın vakti geliyor.

Bu yuvaya kendi ellerinizle teslim ettiğiniz evlatlarınızı yine kendi ellerinizle yuvadan uçurmaya, özlem ve hasretle yollarını gözlemeye az kaldı, zaman, onlarla birlikte olma, birlikteliği doyasıya yaşama zamanıdır.

Geleceğimizin teminatı olan bu gençlerimizi yetiştirdiğiniz için sizleri tüm kalbimle kutluyor ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.