Şehit ailelerine iftar » Gönen Postası Gazetesi Haberin Tek Adresi

logo

reklam
18 Mayıs 2018

Şehit ailelerine iftar

Ramazan ayının ilk yemeği Gönen Kaymakamlığı tarafından şehit aileleri ve gazilerine verildi.  Kaymakam Bekarlar’ın ev sahipliği yaptığı iftara Belediye Başkanı Hüseyin Yakar da katılırken, Kaymakam Bekarlar , vatanı için canlarını veren şehitlerimizin emaneti aileleriyle birlikte olmaktan onur duyduklarını söyledi.

Gönen Kaymakamlığı tarafından,  Şehit Aileleri ve Gazilerimize verilen iftar yemeğine Kaymakam Faruk BEKARLAR ve eşi Aslı BEKARLAR, Gönen Belediye Başkanı Hüseyin YAKAR,  protokol üyeleri, şehit aileleri ile gazi aileleri katıldı.

 

Çarşı Camii Uzman İmam Hatibi İlhan CAN’ın Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan iftar yemeğinde; Kaymakam BEKARLAR ve diğer protokol üyeleri şehit ve gazi aileleriyle aynı masalarda iftarlarını açarak Ramazan Ayının ilk iftar coşkusunu paylaştılar ve sıcak sohbetlerde bulundular.

İftar yemeği öncesi tüm masaları dolaşarak konuklarla sohbet eden Kaymakam Faruk BEKARLAR, iftar yemeği sonrası yaptığı konuşmasında “büyük bir minnet ve şükran borçlu olduğumuz aziz şehitlerimizin bizlere emaneti olan şehit aileleri, gazilerimiz ve aileleri ile birlikte ramazan ayının ilk iftarında buluşmanın heyecanını yaşadıklarını, vatan uğruna canlarını seve seve feda eden şehitlerimizin aileleri ve kahraman gazilerimizin devlet olarak her zaman yanlarında olduklarını” ifade ederek konuklara katılımlarından dolayı teşekkür etti.

İftar yemeğinden sonra İlçe Müftüsü Şaban APAYDIN tarafından şehit düşenlerin ruhlarına dua edilmesinin ardından iftar yemeği sona erdi.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.