Bayram tadında kampanya » Gönen Postası Gazetesi Haberin Tek Adresi

logo

reklam
13 Haziran 2018

Bayram tadında kampanya

Yıllardır Gönen esnafının yanında olan ve esnafı koruyan uygulamaları yaşama geçiren Başkan Yakar, bayram öncesi Esnaf Odasının başlattığı kampanyaya destek vererek, sahiplendi.

Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Esnaf Odasının “ALIŞVERİŞİNİ YEREL ESNAFTAN YAP .ESNAFINA SAHIP, ÇIK PARAN GÖNEN’DE KALSIN” sloganıyla  başlattığı kampanyanın yazılarını yazdırıp, bildorlarları ücretsiz tahsis etti. “Esnaf dostu bir belediye başkanımız var. Desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Hüseyin Yakar’a, Gönen esnafı adına teşekkür ediyorum” diyen Esnaf Sanatkar Odası Başkanı Ömer Aydoğmuş,  “Halkımızın, giyimden gıdaya tüm alışverişini Gönen esnafından yaparak, esnafına sahip çıkmasını istiyoruz. Kampanyamızın etkili olacağına da inanıyoruz” dedi.

Esnaf ve Sanatkarları Odası, Gönen Belediyesinin desteği ile “ALIŞVERİŞİNİ YEREL ESNAFTAN YAP .ESNAFINA SAHIP, ÇIK PARAN GÖNEN’DE KALSIN” kampanyası başlattı. Ülkenin yaşadığı sıkıntının esnafa da yansıdığını, Gönen çarşısını hareketlendirme adına böyle bir kampanya başlattıklarını bildiren Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı Ömer Aydoğmuş, “Projemize, belediye başkanımız Hüseyin Yakar’dan çok büyük destek geldi. Yıllardır Gönen esnafını koruyup kollayan uygulamaları yaşama geçiren Beleidye Başkanımız, hem yazıları yazdırıp hem de bilbordları ücretsiz olarak tahsis ederek, esnaf dostu olduğunu bir kez daha gösterdi” dedi.

HALKIMIZ DESTEK VERSİN

Yerel esnafın, büyük marketlere karşı mücadele verdiğini de anımsatan Aydoğmui, “Yerel esnaf, bulunduğu kentin ekonomosinin dinamosu. Esnafımızın, kazanması demek halkımızın kazanması demek. Bu bayramnda, halkımızdan istediğimiz giyim başta olmak üzere tüm bayram alışverişini Gönen esnafından yaparak, kendi esnafına sahip çıkması” dedi.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.