BELEDİYEDEN RAMAZAN YARDIMI » Gönen Postası Gazetesi Haberin Tek Adresi

logo

reklam
13 Haziran 2018

BELEDİYEDEN RAMAZAN YARDIMI

Gerçekleştirdiği sosyal yardımlarla  esin kaynağı olan Gönen Belediyesi, yaptığı gıda yardımlarıyla da dar gelirli ailelerin yüzlerindeki tebessüm, evlerindeki huzura vesile olmaya devam ediyor. Ramazan ayı dolayısıyla 101 mahallede ihtiyaç sahibi 1500 aileye gıda paketi yardımında bulunan Gönen Belediyesi, Tırnova Mahallesinde bir vatandaşın da evini yaparak, ailenin yüzünü güldürdü.

Gönen Belediyesi, gerçekleştirdiği sosyal yardımlarla ihtiyaç sahibi ailelere destek olmaya devam ediyor. Balıkesir’de birçok belediyeye bu hizmetiyle de örnek olan Gönen Belediyesi, bu yıl da bin 500  dar gelirli aileye gıda yardımında bulundu.

Gıda paketlerinin, kent merkezi ve kırsal mahallelerde yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırıldığını belirten Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, “Ramazan ayı, yardımlaşma ayı. Bütçemiz ölçüsünde, dar gelirli ailelerimizin yanında olmaya devam ediyoruz, edeceğiz” dedi.

Gönen Belediyesi, bayram öncesinde Tırnova Mahallesinde yaşayan 4 kişilik Ayhan Kocatürk ve ailesine de yeni ev yaptırarak, evlerini teslim etti.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.