logo

reklam
23 Haziran 2018

Camilere bakım onarım

Kurduğu Güreş Takımının sporcuları  senesini doldurmadan Türkiye şampiyonluğu kazanan, eğitime verdiği katkı ve destekle dikkat çeken Gönen Belediyesi, Belediye Başkanı Hüseyin Yakar’ın talimatıyla muhtarlardan gelen talep doğrultusunda kırsal ve merkezdeki camilerin de temizliğinden, aydınlatmasına, bakımından onarımına kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayarak, vatandaşın ibadetini modern koşullarda yapmasına olanak sağlıyor.

Gönen’deki okullara sportif malzeme desteğinden, dar gelirli öğrencilere kırtasiye yardımına, okulların çevre düzenlemesine ve temizliğine kadar eğitime ciddi katkı ve destek sağlayan Gönen Belediyesi, ilçe genelindeki camilerin ihtiyaçlarını karşılıyor.
Gönen Belediyesi, camilerin rutin temizliğinin yanı sıra bakım ve onarım çalışmalarını da sürdürüyor. Mahalle sakinleri, muhtarlıklar ve müftülüğün talepleri doğrultusunda kırsal mahalleler dahil ilçe genelindeki camilerde kapsamlı çalışmalarına devam ediyor. Son olarak Altay  Mahallesinde bulunan Yanık Caminin şadırvan, tuvalet, lavabo ve çevre düzenlemesi çalışmalarını sürdüren Gönen Belediyesi, Muratlar Mahalle Camisinde de zemin çalışması sürdürüyor.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.