logo

reklam
23 Haziran 2018

MEYDANDA ÇALIŞMA BAŞLADI

Kent merkezi ve kırsal mahalleler olmak üzere olmak üzere dört koldan çalışmalarını sürdüren Gönen Belediyesi,  kendi olanaklarıyla yaşama geçireceği Cumhuriyet Meydanı projesi kapsamında, yıkımı gerçekleşen binaların enkazlarını temizledi. Yeni kaymakamlık binasının temelinin atılacağını bildiren Başkan Yakar, Gönen’e çok şık bir Cumhuriyet Meydanı kazandıracaklarını söyledi.

Gönen şehir merkezide parke kilit parke taş döşeme çalışmalarını, kırsal mahallelerde ise yol yapım ve meydan düzenlemeyle çalışmalarıyla temposunu arttıran Gönen Belediyesi, Cumhuriyet Meydanı projesi için de düğmeye bastı.

Gönen Belediyesinin olanaklarıyla yaşama geçirilecek olan Cumhuriyet Meydanı düzenleme projesi kapsamında yıkımı gerçekleşen eski hükümet, mal müdürlüğü ve askerlik şubesi binalarının enkazını temizleyen belediye, yeni kaymakamlık binasının temelini atmaya hazırlanıyor.

Yeni kaymakamlık binasının temeli atacaklarını bildiren Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, zemin ile birlikte üç kat olarak projelendiren kaymakamlık binasının Gönen’e yakışan modern bina olacağını söyledi.

Cumhuriyet Meydanın genişleyeceğini, Gönen’e halkın nefes alabileceği çok şık bir meydan kazandıracaklarını belirten Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, “Gönen’e yakışan bir meydan kazandıracağız” dedi.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.