logo

reklam
28 Haziran 2018

BELEDİYE GÖNÜLLERE DOKUNDU

101 mahallenin tamamında bakıma muhtaç, kimsesiz yaşlılara; evden kişisel temizliğe, medikal destekten gıdaya kadar yaşlılara kol kanat geren; dar gelirli yurttaşın yüreğine dokunan, gençleri topluma sağlıklı bireyler olarak kazandırılmasına katkı sunmak için gençleri sportif etkinliklere yönelten, spor yapmaya teşvik eden, eğitim kurumlarından ibadethanelere kadar kurumların ihtiyaçlarını karşılayarak yaşamın her alanında var olan AK Partili Gönen Belediyesinin insan odaklı yatırım ve hizmetleri Gönen halkından karşılık buldu. Gönen Belediyesinin ve Başkan Yakar’ın toplumun her kesimini kucaklayan insan odaklı çalışmaları sayesinde Cumhur İttifakı %50.40,AK Parti  Balıkesir oy ortalamasının üzerine çıkarak %43.01, Cumhurbaşkanı Erdoğan ise %49.63 oy aldı.

İnsan odaklı çalışmalarıyla gönüllere giren AK Partili Gönen Belediyesinin, yatırım ve hizmetlerinin yanı sıra sosyal projeleri de Gönen halkından karşılık buldu. Belediye Başkanı Hüseyin Yakar’ın talimatıyla 101 mahallede yaşayan kimsesiz, bakıma muhtaç yaşlılara ev temizliğinden kişisel bakımına, medikal destekten gıdaya, özürlü vatandaşların tekerlikli sandalye ihtiyacından evlerinin önüne rampa yapılmasına; evsiz vatandaşlara Yaşam Evleriyle sıcak yuva sağlayan, Hayra İlme Hizmet Vakfına verdiği destekle yoksul vatandaşlara sıcak yemek çıkartılmasına ön ayak olan Gönen Belediyesi; gençlere yönelik geliştirdiği projeler de Gönen halkında karşılık buldu.

Futbola verdiği desteğin ötesinde sportif dalları çoğaltan Belediye Güreş Takımı ile Belediye Okçuluk Takımını kurup, Gönenli genç sporcuları Türkiye şampiyonluğuna taşıyan Belediye, yapmış olduğu Yıldız Meydandan sonra çalışmasına başladığı Cumhuriyet Meydanı  projesiyle de halkın gönlüne girdi.

Toplumun her kesimini kucaklayan AK Partili Gönen Belediyesinin insan odaklı çalışma ve hizmetleri, AK Partinin 24 Haziran’da sandıkta birinci parti çıkmasında etkili oldu.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.