AKIN: GÖNEN, PALAZ İLE DERMAN BULACAK

Seçim çalışmaları için kolları sıvayan CHP Milletvekili Ahmet Akın, Gönen’de Millet İttifakı etrafında bir araya gelen herkesin İbrahim Palaz’ı belediye başkanı yapacağına inandığını söyleyerek “Elimizi değil yüreğimizi taşın altına koyarak 1 Nisan’da Gönen’de hep birlikte yeni bir yönetimi hayata geçireceğiz. Gönen, Palaz ile derman bulacak. Mart’ın sonu bahar” dedi.

Millet İttifakının adayı CHP Gönen Belediye Başkan adayı İbrahim Palaz’a destek için kolları sıvayan Milletvekili Ahmet Akın, 31 Mart’ta ki seçimin yerel seçim olduğunu hatırlatarak Gönen halkını Palaz’ın etrafında birleşmeye çağırdı.

Akın ve Millet İttifakının adayı Palaz, yerel siyasetin Türkiye siyaseti ile farklı olduğunu, Cumhurbaşkanı değil Gönen Belediye Başkanı seçmek için oy kullanılacağını ifade ettiler. Ahmet Akın, “Gönen Belediye Başkanı Adayımız İbrahim Palaz hepinizin sevdiği Gönen için yüreğini ortaya koyan bir kardeşiniz. Elimizi değil yüreğimizi taşın altına koyarak Gönen için çalışıyoruz. Gönen, İbrahim Palaz ile derman bulacak. 1 Nisan’da Gönen’de hep birlikte yeni bir yönetimi hayata geçireceğiz. Mart’ın sonu bahar” diye konuştu.