Asepsus Hotel’de Canlı Müzik Keyfi

Akşamları canlı müzik performansı ile konuklarına keyifli saatler yaşatan,Gönen’de canlı müzik mekanı denince akla ilk gelen isimlerden olan Asepsus, samimi atmosferi ile keyiflerinize eşlik ediyor.
Yemek menüsünde gizemli tatlar sunan; sunumu lezzetiyle misafirlerini büyüleyen bir mekan…Otel misafirlerine ve Gönen ziyaretçilerine hizmet veren restoranda ayrıca, özel gün organizasyonları ve haftada 6 gün canlı müzik yapılmaktadır.
Asepsus Restorant, hem otel misafirlerine, hem de otele dışardan gelen ziyaretçilere hizmet vermektedir. Asepsus aynı zamanda, restoranın eşsiz ambiyasında, özel günleriniz, kutlamalarınız için sizin istekleriniz doğrultusunda organizasyonlar yapıyor, menünüzü ve süslemelerinizi sizin isteğiniz doğrultusunda gerçekleştiriyor. Asepsus’ta,organizasyonlarınızı ve kutlamalarınızı gönlünüzce düzenleyebileceksiniz.Kaliteli servis hizmetleri, Soğuk ve sıcak mezelerinin yanında akşam yemeği ile ünlü olan Asepsus Restoran’da canlı müzik eşliğinde ailenizle keyifli bir gece geçirebilirsiniz. Asepsus Hotel’de canlı müzik eşliğinde akşam yemeği sizi ve sevdiklerinizi bekliyor.