BAŞKAN YATIRIMLARI İNCELEDİ

Gönen  Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, belediye ekiplerinin Reşadiye Mahallesinin cadde ve sokaklarında devam eden üst yapı çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Hüseyin Yakar, Reşadiye Mahallesi 52., 55. Sokak, Suyolu ve Yeniçeşme Sokaktaki yol, kaldırım, asfalt düzenleme çalışmalarını inceledi. Başkan Yakar, vatandaşlar ve belediye ekipleri ile fikir alışverişinde bulundu. Belediye Başkanı Hüseyin Yakar’ın   ziyareti sırasında tek tek sohbet ettiği ve sorunlarını dinlediği vatandaşlar, çalışmalardan memnun olduklarını dile getirdi.

“Hizmetin en iyisi için çalışıyoruz”

Belediye Başkanı Yakar ise belediye ekiplerinin çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirterek, ” Gönen  Belediyesi olarak, kent merkezi kırsal mahallelerimizde yol, kaldırım ve asfalt çalışmalarına ağırlık verdik. Ekiplerimizin çalışmalarını yerinde incelemeye de özen gösteriyoruz. Ekiplerimiz canla başla vatandaşlarımıza en iyi ve hızlı hizmet etmek için çalışıyor. Bu esnada vatandaşlarımızla sohbet etme ve fikir alışverişinde de bulunuyoruz. Onların istek ve sorunlarını dinliyoruz. Vatandaşlarımızın talepleriyle de tek tek ilgileneceğimizden şüpheleri olmasın. Çalışmalarımızda ekiplerimize destek veren tüm mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum” dedi.