Bekarlar ‘dan halk toplantısı

Gönen Kaymakamı Faruk Bekarlar, her ay farklı bir mahallede gerçekleştirdiği halk toplantısını bu ay Karşıyaka Mahallesinde düzenledi. 100. Yıl İlkokulu konferans salonunda düzenlenen toplantıya mahalle halkı yoğun ilgi gösterirken, daire amirlerini de yanına alan Kaymakam Bekarlar, vatandaşın hem şikayetlerini hem sorunlarını dinledi.

Kaymakam Faruk BEKARLAR Başkanlığında kurum amirleri ve vatandaşlarımızın katılımıyla her ay farklı bir mahallede yapılan “Halk Toplantısı” Karşıyaka Mahallesi 100. Yıl İlkokulu Konferans Salonunda düzenlendi

Vatandaşlarımızın ihtiyaç, talep ve şikâyetlerini ilgili kurum amirleri ile yüz yüze görüşerek aktarabilmesine imkân tanımak, sunulan hizmetlerin daha etkin ve verimli hale getirilmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen ve Karşıyaka Mahallesi sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği toplantıda, vatandaşlarımızın sorun ve talepleri ile devletten beklentileri yerinde dinlenilmiş, iletilen sorunların çözümüne yönelik olarak atılması gereken adımlar değerlendirilmiştir.