Ekip ruhuyla hareket edin

Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile bir araya gelen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, çalışanlara emeklerinden dolayı teşekkür ederken; Gönen halkının her şeyin en iyisine layık olduğunun altını çizerek “Sahada olalım, vatandaşlarımızı dinleyelim, ekip ruhuyla çalışıp, koordineli olalım. Temizlik dışında gördüğünüz eksiklik ve olumsuzlukları da bildirin” önerisinde bulundu.

Gönen Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanı İbrahim Palaz, Başkan Yrd. Mehmet Yılman ve Temizlik İşleri Müdürü Bilgin Ezmeoğlu katıldı.

Gönen halkının her şeyin en iyisine layık olduğunu ve temizlik konusunda titiz olduklarını belirten Başkan Palaz,” İlçemizi hep birlikte temiz tutalım. Sahada olalım. Vatandaşlarımızı dinleyelim. Sizin yaptığınız işin farkındayız. Sizler sadece görev alanınızla ilgili inisiyatif almayın. Diğer birimlerle koordineli çalışalım. Eksikliğini gördüğünüz herhangi bir durumu hemen ilgililere iletin. Bir ekip ruhuyla hareket etmemiz gerekir. Sadece işimiz temizlik deyip geçmeyelim. Öyle bir düşünceye de kapılmayalım. Her konuda herhangi bir olumsuzluk gördüğünüzde hemen bize bildirin. Birlikte ekip ruhuyla davrandığımızda başaramayacağız hiçbir şey yoktur. Sizlere gece-gündüz demeden verdiğiniz emekten dolayı tekrardan teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.