ERHAN BALCI ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMADI

Genç işadamı Erhan Balcı, İdlib’deki hain saldırıda şehit olan 34 askerimiz için, Cuma namazı sonrasında Mehmet Efendi Camimiz de lokma hayrı yaptı.

Hepimizin bildiği gibi geçtiğimiz günlerde, İdlib’deki hain saldırı sonrasında 34 evladımız şehit olmuştur. Onların acısı hala yüreğimizdedir. Onları unutmamak, unutturmamak adına, bu mübarek Cuma gününde, Cuma namazı sonrasında Mehmet Efendi Camimiz de lokma hayrı yapmayı amaçladık. Aziz Şehitlerimizin hayır dualarla anılmalarını istedik.

Sonuçta bu vatanın bayrağı, birliği, bütünlüğü için mücadele vermiş, şehitlik mertebesine ulaşmış askerlerimiz, emniyet mensuplarımız canlarını düşünmeden feda etmişlerdir. Toprak varsa vatan vardır, Vatan varsa millet vardır, millet varsa devlet vardır. Aziz Şehitlerimizin kanıyla yıkanmış bu topraklar, kutsal topraklardır.

Bu vesileyle de, Rahmetli babam Fahri Balcı, Rahmetli amcam Şemsettin Öztütüncü’yü de yadetmek adına, lokma hayrı yaparak onlar için de, mekanlarını cennet eylemesi dileklerimizi Yüce Rabbimize sunduk. Allah’tan tüm şehitlerimize rahmet, yaralı askerlerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

Gönen Roma Köşküm Gazinosu İşletmecisi, genç işadamı Erhan Balcı, Efsane Gazinoculuk döneminin son temsilcilerinden biri olan Ünlü işadamı, yardımsever insan rahmetli Fahri Balcı’nın oğlu. Kendisi, efendiliği, saygılı tavırlarıyla bilinen örnek bir işletmeci. Kendisiyle ilk tanıştığımda, oturduğu yerden kalkıp ceketinin önünü ilikleyen, takım elbisesi ve kravatı, tertemiz yüzüyle gülümseyen genç bir işadamı hissini bana yaşatan bir insan oldu.

Erhan Balcı arkadaşıma, işletmecilik hayatında başarılar diliyor, şehitlerimiz için gerçekleştirdiği lokma hayrını Allah kabul etsin diyor, saygılarımı sunuyorum.