İYİLER KONGREYE HEP BİRLİKTE YÜRÜYOR

Gönen İYİ Parti İlçe kongresi, Gönen Belediyesi Ömerseyfettin Kültür Merkezinde (Gönen PTT yanı) 03 Aralık 2022 Cumartesi Saat : 14.00’de gerçekleştirilecek.
Gönen İYİ Parti İlçe Teşkilatı, geçtiğimiz günlerde delege seçimlerini tamamladı.
Sürpriz bir ziyaretle Gönen’e İlçe Başkanlığını ziyarete gelen İYİ Parti Genel Başkan Başdanışmanı Sayın Turhan ÇÖMEZ, seçim sürecinde Genel Merkezinden gözetmen olarak bulunan Kurucular Kurulu Üyesi Sayın Abdullah Alagöz , İyi Parti Balıkesir İl Başkanı Sayın Özlem Ural ve il yönetimi üyeleri, delege seçimlerine coşku kattı. Balıkesir İl Yönetimi ile beraber Gönen Kapalı Pazaryeri ziyaret gidildi. Esnaf ziyareti öncesinde, Gönen Pazarcılar Odası Başkanı Sayın Çetin Cambaz ziyaret edildi. Esnafımızın sorunları üzerine istişare yapıldı.
Tüm bu yoğun delege seçimleri temposunun ardından ilçe kongresi hazırlıkları sürerken bir açıklama yapan, İYİ Parti Gönen İlçe Başkanı Fedai Coşkun, ‘’Başarıyla geride bıraktığımız delege seçimlerinin ardından sıra İYİ Parti Gönen İlçe Teşkilatı kongremizi gerçekleştirmeye geldi. Hayırlısıyla İlçe Kongremizi de 03 Aralık 2022 Cumartesi Saat : 14.00’de Gönen Belediyesi Ömerseyfettin Kültür Merkezinde yapacağız. İYİ Parti kongremize tüm İYİ’leri ve tüm Gönen halkımızı davet ediyoruz dedi.
Rahmi ÇAKMAK