Kadın kooperatifleri Gönen’de toplandı

kamagra oral jelly uk delivery 270, drugs from india online. nexium shortage. Kadın Kooperatifleri Güney Marmara Kalkınma Toplantısı, Yıldız Otel Toplantı Salonunda Gönen Merkez Tuzakçı Hasanbey Tarımsal Kalkınma Kooperatifinin ev sahipliğinde gerçekleşti. Toplantıda Kadın Kooperatifleri üst Birliğinin kurulması yönünde yapılması gereken çalışmalar tartışıldı.

Kadın Kooperatifleri Güney Marmara Kalkınma Toplantısı, Kaymakam Faruk Bekarlar, İl Tarım ve Orman Müdür Yardımcısı Nihat Ağan, ilgili kurum amirleri ve kadın girişimcilerin katılımıyla Gönen Merkez Tuzakçı Hasanbey Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ev sahipliğinde Gönen Yıldız Otel konferans salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıda, Güney Marmara’da bulunan kadın kooperatiflerinin ihtiyaçları, sorunları ve hedefleri ile bu hedefler doğrultusunda bir üst birlik kurulması konuları istişare edildi.

Daha refah bir toplum için çok çalışmamız gerektiğini, rasyonel ve yenilikçi atılımlarla üreterek başarıya ulaşabileceğimizi ifade eden İlçe Kaymakamı Bekarlar, toplumun temel taşı olan kadınlarımızın şeffaf ve objektif bir şekilde teşkil edecek kooperatifler vasıtasıyla üretime katılmasının ekonomik iş gücü kaybının önüne geçeceğini ve ülkemiz için bir kazanç olacağını vurguladı.