KADİR BAKKAL’A TEMA’DAN TEŞEKKÜR PLAKETİ

Bakkaloğlu Gıda ve Tarım Ürünleri San. Tic.Ltd.Şti. Sahibi ve Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Bakkal’a, Tema Vakfı Gönen İlçe Temsilciliği tarafından teşekkür plaketi verildi. 

Kadir Bakkal’ı, sahibi olduğu Gönen Postası Gazetesi’nde ziyaret eden Tema Vakfı Gönen İlçe Temsilciliği üyeleri, teşekkür plaketini takdim ederek, ”TEMA Vakfı, 1992 yılından bu yana siz değerli destekçileri ve gönüllüleri aracılığıyla erozyonla mücadele, ağaçlandırma ve başta topraklarımız olmak üzere tüm doğal varlıklarımızın korunması için toplumsal duyarlılığı ve farkındalığı artırmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir.
Verdiğiniz destek ile sürdürülebilir yaşamı mümkün kılmak için gerçekleştirdiğimiz çalışmalara değerli katkılar sağladınız.
TEMA Ailesi olarak verdiğiniz destekten dolayı tüm doğa gönüllüleri adına teşekkür ediyor, sizi her zaman yanımızda görmeyi istiyoruz” dediler ve bugüne kadar yapmış olduğu maddi ve manevi katkılardan dolayı teşekkür ettiler.
Teşekkür plaketini teslim alan, Tema Vakfı Gönen İlçe Temsilciliğinin ziyaretinden duyduğu memnuniyetini dile getiren Bakkaloğlu Gıda ve Tarım Ürünleri San. Tic.Ltd.Şti. Sahibi ve Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Bakkal, TEMA Vakfının değerli ve üretken bir kuruluş olduğunu, çalışmalarını önemsediğini ve toplumun çevre ile ilgili konularda hassasiyet göstermesinin ehemmiyetinden bahsetti.