ODA’DAN İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ

Gönen Ticaret Odası, ‘İstihdam Seferberliği 2019’ kampanyası kapsamında SGK ve İŞKUR İl Müdürlüğüyle ortaklaşa tanıtım toplantısı düzenlemeye hazırlanıyor. GTO Başkanı Ahmet Selvi, 14 Mart Perşembe Günü Ticaret Odası Konferans Salonunda gerçekleşecek olan toplantıya Gönenli tüm sanayici, tüccar, esnaf ve mali müşavirlerin katılımını beklediklerini bildirdi.

Sosyal Sigortalar Kurumu Balıkesir İl Müdürü  Muhammed Sıddık POLAT ve Gönen Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Yusuf HANEFİOĞLU Gönen Ticaret Odası Başkanı Ahmet SELVİ’yi makamında ziyaret etti. Ziyarette kurum yetkilileri Gönen’den geriye dönük teşviklerden yararlanmak amacıyla verilen dosyaların yüzde sekseninin bitirildiğinin ve Mart ayı sonuna kadar da tüm dosyaların tamamlanacağının bilgilerini verdi. Ticaret Odası Başkanı SELVİ SGK İl Müdürlüğü nezdinde Gönen Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü ve kurum çalışanlarına teşekkürlerini iletti.

Gönen Ticaret Odası Başkanı Ahmet SELVİ ayrıca oda  tarafından “İstihdam Seferberliği 2019” kampanyası kapsamında SGK İl Müdürlüğü ve İŞKUR İl Müdürlüğü işbirliğinde 14 Mart 2019 Perşembe günü saat 14:00 de Gönen Ticaret Odası Konferans Salonunda tanıtım toplantısı düzenleyeceklerini, Gönen’deki  tüm esnaf, tüccar ve sanayicimiz ile Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlerimizi bilgilendirme toplantısına beklediklerini ifade etti.