YILMAZ’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

Gönen halkının sevgisini kazanan  Cumhur İttifakının AK Partili Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz gazetemizi ziyaret etti. Yılmaz’a,  MYKY Üyesi Milletvekili Yavuz Subaşı ile  Odabaşı da eşlik etti.  Balıkesir ve ilçelere yönelik projelerinin bugün açıklayacaklarını bildiren Yılmaz, “Kalkınmış bir Gönen için Gönen halkımızdan destek bekliyoruz” dedi.  

Seçim çalışmalarını dün Gönen programıyla devam ettiren Cumhur İttifakının AK Partili Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz, MYKY Üyesi Milletvekili Yavuz Subaşı ve Cumhur İttifakının Gönen Belediye Başkan adayı Erdinç Odabaşı gazetemizi ziyaret etti. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Balıkesir’in bütün şehir olduğunu, her bir ilçesinin kendine has özelliklere sahip olduğunu vurgulayan Yücel Yılmaz, “Gönen’in , bölgesel gelişimine, üretimine, kültür ve sanatına katkı sunacağız. Gençlerimizin işsizlik kaygısının olmadığı, refah, kalkınmış bir Gönen  için destek sizden gayret bizden” dedi.

MYKY Üyesi Milletvekili Yavuz Subaşı ise, Gönen çiftçisini yakından ilgilendiren sulama ücretiyle ilgili konuştu. Bir yılda %86 zam yapılarak 57 liradan 96 liraya yükselen sulama ücretinde yaşanan sıkıntı Tarım Bakanlığına taşıdıklarını bildiren Subaşı, “Sulama ücretinde çiftçimizi memnun edecek makul bir düzenleme yapılacaktır” dedi.