Protokol imzalandı

17 Eylül Üniversitesi ile Fizyoterapi Merkezi yapımı için protokol imzalayan Başkan Yakar, GTO’ya sembolik bedelle tahsis edilen arsa için de dün protokol imzaladı.

Belediye Başkanı Hüseyin Yakar’ın önerisiyle Gönen Belediye Meclisinin yer tahsisi yaptığı Ticaret Odası Hizmet Binasının yapılacağı arsa için dün Belediye Başkanı Hüseyin Yakar ile Ticaret Odası Başkanı Ahmet Selvi arasında protokol imzalandı. Selvi, üyeleri adına Belediye Başkanı Hüseyin Yakar ile Gönen Belediye Meclisine teşekkür etti.

Belediye Başkanı Hüseyin Yakar tarafından yer tahsisi yapılan yeni Ticaret Odası Hizmet Binası projesi için Gönen Ticaret Odası Başkanı Ahmet Selvi arasında protokol imzalandı.

Başkan Yakar imza töreninde; “Ticaret Odamız ilçemizin en güzide kurumu bu vesileyle odamızın tüm meslek erbaplarına daha güzel hizmetler sunabilmesi adına yeni bir hizmet binasına ihtiyacı vardı bizlerde odamıza yer tahsisi çalışmalarımızı tamamladık Ticaret Odası tarafından yapılacak olan hizmet binası projesi ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Ticaret Odası Başkanı Ahmet Selvi ise, hem Belediye Başkanı Hüseyin Yakar’a hem de Gönen Belediye Meclis Üyelerine iş dünyasına adına teşekkür etti.