Rahmi Çakmak, Yılın Gazetecisi

Gönen Postası Gazetesi İmtiyaz Sahibi Rahmi Çakmak, 2019 Yılın Yerel Gazetecisi Ödülü’ne layık görüldü. Rahmi Çakmak, 2019 Yılın Yerel Gazetecisi Ödülü’nü EGE’DE KHA (KAYA HABER AJANSI) Genel Müdürü Sayın Zakir KAYA’nın elinden aldı. Kaya Net Grubu’na bünyesinde yer alan Kaya Haber Ajansı’nın geleneksel hale getirdiği KHA “Yılın En’leri” Ödül Töreni, KHA okur ve izleyicilerin aday gösterilen kategorilerde birincileri belirlediği organizasyon, TV 35 kanalından canlı olarak aktarıldı.
Kaya Haber Ajansı (KHA) Türkiye’ nin alanlarında en iyilerini 6. kez belirledi. 25 kategoride Ege ve Türkiye’de alanının en başarılı isimlerinin ödül aldığı gece Bornova Coordinat Suits Otel’de gerçekleşti.
Kaya Haber Ajansı (KHA) Türkiye’ nin alanlarında en iyilerini 6. kez belirledi. 25 kategoride Ege ve Türkiye’de alanının en başarılı isimlerinin ödül aldığı gece Bornova Coordinat Suits Otel’de gerçekleşti
Kaya net Grubu’na bünyesinde yer alan Kaya Haber Ajansı^nın geleneksel hale getirdiği KHA “Yılın En’leri” Ödül Töreni bu yıl da kalabalık bir katılımla gerçekleşti. KHA okur ve izleyicilerin aday gösterilen kategorilerde birincileri belirlediği organizasyon TV 35 kanalından canlı olarak aktarıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende açılış konuşmasını yapan Kaya Haber Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Zakir Kaya geleneksel hale gelen KHA ödüllerinin altıncısını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.
Kaya sözlerini şöyle sürdürdü. “Bu gece burada Türkiye’nin seçmiş olduğu en iyilerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Kaya Haber Ajansı olarak mesleğinde ve alanında başarılı kişileri teşvik etmek amacıyla başladığımız bu yolculukta bu yıl altıncı kez birlikteyiz. Okuyucularımızın önermeleriyle belirlenen 25 kategoride en iyilere ödüllerini sunacağız. Kaya Haber Ajansı halkın haber ajansıdır. Her zaman, halk dinamiklerini ve kahramanlarını bulur ve çıkarır. Bu sene de okuyucumuz alanında en iyilerini seçti. KHA “Yılın En’leri” ödül törenimize hepiniz hoş geldiniz”
Sanattan kültüre, medyadan, müziğe uzanan geniş bir yelpazede belirlenen kategorilerde kurum ve kişilere ödüllerin verildiği gecede çok sayıda medya mensubu da hazır bulundu. TV 35 ve Kaya Haber Ajansı bünyesindeki 8 TV kanalından canlı yayınlanan ödül töreninde müzik ziyafeti, şiir dinletisi, ilüzyon gösterisi ile davetliler keyifli bir gece yaşadılar.