SARIK VE BAKAR AİLELERİNİN MUTLU GECESİ

Gönen Süt Birliği Başkanı Yüksel Sarık ve Zerrin Sarık’ın  kızı Şirin Sarık, Deniz ve Mehmet Bakar’ın oğlu  Mert Bakar ile Set Kır Bahçesi’nde yapılan görkemli düğün töreni ile dünya evine girdi.
Düğün, muhteşem müziklerle renk kazandı. Gönen Süt Birliği Başkanı Yüksel Sarık’ın düğün cemiyeti  bölgenin önemli simalarını da bir araya getirdi.
Düğün törenine Gönen İlçe Kaymakamı Dr.Arslan Yurt,Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz,Çan Belediye Başkanı&Çan Süt Birliği Başkanı Harun Aslan,İYİ Parti Gönen İlçe Başkanı Fedai Coşkun,MHP Gönen İlçe Başkanı Fatih Aydın,Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyesi&Ulusal Süt Konseyi Yönetim Kurulu  Başkan Vekili & Balıkesir Karesi ve Altıeylül Süt Üreticileri Birliği Başkanı Cihat Şimşek,Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyesi&Bigadiç Süt Birliği&Bigadiç Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Murat Değer,Balıkesir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Bölge Birliği Başkanı Hasan Çetin,Gönen İlçe Tarım Müdürü Yusuf Emiral,Gönen Ticaret Odası Başkanı Ahmet Selvi,Gönen Kent Konseyi Başkanı&Gönen Belediye Meclis Üyesi Doğan Ceylan,Gönen Ticaret Borsası Meclis Başkanı Nail Çalışkan,Gönen Ticaret Odası Meclis Başkanı Hasip Osman,Gönen Ziraat Odası Başkanı Sabri Ceylan,Gönen Ziraat Odası Başkan Vekili Mehmet Karaduman,Gönen Esnaf Kefalet Kredi Koperatifi Başkanı Hasan Yalama,Gönen Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ömer Aydoğmuş,Gönen Pazarcılar Odası Başkanı Çetin Canbaz,Gönen Kahveciler Odası Başkanı Naci Kahraman,Gönen Şoförler Odası Başkanı İbrahim Gümüş,Gönen Tuhafiyeciler Odası Başkanı Abdullah İnceoğlu,Manyas Süt Birliği Yöneticileri,Gönen KOOP.Başkanı Zeki Kahya,Gönen KOOP.Muhasip Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Sevincik,Gönen Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Mehmet Uzun,Gönen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Özden,Gönen Ticaret Odası Meclis Üyesi Fehmi Çetin,Gönen Muhtarlar Derneği Başkanı Alattin Bayhan,Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanları,Mahalle Muhtarları Sarık ve Bakar ailelerinin dost ve yakınları katıldı.
Muhteşem gecede nikahı Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz kıyarken, Gelin’in nikah şahitliğini de Gönen İlçe Kaymakamı Dr.Arslan Yurt yaptı.
Oyun pistinde yöresel oyunlar oynayan konuklar güzel bir gece geçirdiler. Kızları Şirin Sarık’ın mutluluğa adım attığı gecede çok mutlu olduğu gözlenen Zerrin ve Yüksel Sarık çifti, konuklarıyla tek tek ilgilendi.

Çeşitli ikramların ardından ilerleyen saatlerde de konuklar Sarık ve Bakar ailesi tarafından kapıda karşılandıkları gibi yakışır bir şekilde kapıdan da uğurlandılar.

Rahmi Çakmak