Adayı da meclisi de aynı köyden

31 Mart yerel seçimlerinde Gönen’de “Ben de varım” diye aday çıkartan Büyük Birlik Partisinin Belediye Başkan adayı Orhan Kömürcü gibi belediye meclis üye adaylarının tamamı da Hafızhüseyinbeyköyünden. Seçim bürosu da açan Kömürcü, BBP’nin Gönen’de tarih yazacağını söyleyerek iddialı konuştu. Fabrikasının ustabaşısı BBP’nin meclis listesinde 2. Sıra adayı olan AK Partili 11. Sıra meclis üye adayı Mahmut Akbıyık, Kömürcü’nün seçim bürosuna hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, seçimin hizmet yarışı olduğu mesajını verdi.

Büyük Birlik Partisi Gönen’de seçim bürosunu hizmete sokarken, resmi açılışını yarın gerçekleştirecek. Büyük Birlik Partisi Gönen Belediye Başkan adayı Orhan Kömürcü, hazırladığı belediye meclis listesiyle ilgi odağı oldu. Kendisi Hafızhüseyinbeyköylü olan Kömürcü, meclis listesinin tamamını da köyünden yaparak, güzel bir dayanışma örneği sergiledi.

31 Mart yerel seçimleri ile ilgili de iddialı konuşan BBP Gönen Belediye Başkan adayı Orhan Kömürcü, “Gönen’imizin kaderini değiştirmeye geldik!26 Yıllık dürüst siyasetimizi belediye başkanlığımızda da göstereceğiz. Balıkesir’imizin incisi Gönen’imizi artık hak ettiği yere taşıyacağız. Türkiye’de değil dünyada örnek bir ilçe haline getireceğiz.

Son 15 yıldır Gönen’in makus kaderi yerinde saymakmış gibi yönetenlere artık dur demeye geldik. Çünkü başka bir Gönen daha yok. Gönen’i bu girdabın içerisinden çekip çıkarmaya ant içtik.

Yeni projelerimizle Gönen’in çehresini değiştireceğiz. Ve bunu halkımızın istekleri doğrultusunda, halkımızla birlikte yapacağız” dedi.