Sıfır Atık öğretmenlere anlatıldı

canadian drug store no prescription. healthy man, propecia on sale. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hayata geçirilen  “Sıfır Atık Projesi” Gönen’deki okulların yöneticileri ve öğretmenlerine anlatıldı.

Gönen’deki  ilk ve orta okullar ile liselerde görev yapan öğretmenler, Balıkesir  Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekipleri tarafından Belediye Kültür Merkezinde verilen Sıfır Atık Projesi seminerine katıldı.

İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü yetkilisi, vatandaşların evlerine kadar uzanması gereken bir çalışma olduğunu belirttiği projenin, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki tarafından hayata geçirilmesi ve Emine Erdoğan’ın sahiplenmesinin ardından hızla ilerlediğini kaydetti.

İl Çevre ve Şehirçilik Müdürlüğü yetkilisi, “Dünya bu işlerde daha hızlı görünse de maalesef onlar çevreyi hızlı bir şekilde kirlettikten sonra farkına vardılar. Avrupa’ya baktığımızda, yıllarca tehlikeli atıklarını Afrika’ya gömdüler. İnanılmaz derecede vahşi bir kalkınmayı gerçekleştirdiler.” ifadelerini kullandı.