dedektiflik bürosu

GÜNEŞ SAĞLIKLI YAŞAM HİZMETE AÇILDI

Gönen’de ilk ve tek olma özelliğini taşıyan Güneş Sağlıklı Yaşam Merkezi hizmete açıldı.
Diyetisyen Çiğdem KARPUZ tarafından hizmete açılan Güneş Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde, Beslenme ve Diyet Danışmalığı, Andulasyon Terapi hizmetleri verilecek.

Kurtuluş Mahallesi Şehit Ercan Coşkun Caddesi No:55/B Gönen adresindeki Güneş Sağlıklı Yaşam, halkımıza Güneş gibi ışıl ışıl sağlıklı yaşam sunmayı hedefliyor.
Diyetisyen Çiğdem KARPUZ tarafından hizmete açılan Güneş Sağlıklı Yaşam Merkezi, düzenlenen açılış töreniyle hizmete girdi. Gönen İlçe Kaymakamı Dr. Arslan Yurt, Gönen Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yılman, esnaf odalarının başkanları, sivil toplum kuruluşlarının başkanları, esnaflarımız ve vatandaşlarımız katıldılar.
Diyetisyen Çiğdem KARPUZ açılış kurdelesini Gönen İlçe Kaymakamı Dr. Arslan Yurt, Gönen Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yılman, protokol mensupları, anne ve babası ile birlikte kesti.
Diyetisyen Çiğdem KARPUZ, daha sonra gelen misafirlere Güneş Sağlıklı Yaşam tarafından gerçekleştirilecek hizmetlerle ilgili bilgi. Açılışta katılımcılara çeşitli ikramlar da bulunuldu.

Rahmi ÇAKMAK

Paylaş

Kastamonu masaj salonu